Sklep internetowy POL-SAT dostępny pod adresem http://www.pol-sat.pl prowadzony jest przez firmę POL-SAT.

Regulamin

Wszystkie informacje zawarte na stronie na temat produktów łącznie z cenami stanowią ofertę handlową w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

I Zamówienia

 1. Zamówienia na towar przyjmowane są drogą elektroniczną (przez sklep internetowy) lub drogą telefoniczną, na numer 61 8213 420.
 2. Aby złożyć zamówienie konieczne jest zarejestrowanie użytkownika poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie sklepu, podając wszystkie prawdziwe dane.
 3. Prosimy o podanie numeru telefonu w celu szybkiego skontaktowania się w nagłych wypadkach.
 4. Aby złożyć zamówienie trzeba mieć skończone 18 lat lub posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.
 5. Wysyłki są realizowane na terenie całego kraju, natomiast wysyłki zagraniczne realizowane są po dokonaniu przedpłaty.
 6. Przed złożeniem zamówienia należy się wcześniej zalogować.
 7. Wszystkie produkty oferowane w sklepie POL-SAT są wolne od fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 8. Masz prawo zwrotu towaru w ciągu 5 dni od daty zakupu, bez podania przyczyny. Dotyczy to również zamiany towaru. Towar zostanie przyjęty pod warunkiem, że nie posiada śladów użytkowania.
 9. Zamówienia, w których dane klienta będą nieprawdziwe lub niekompletne, zostaną anulowane.

II Koszty i czas realizacji zamówienia

 1. Dostarczenie towaru następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od daty wpływu zamówienia, nie później niż w terminie 14 dni.
 2. Wszystkie nasze przesyłki wysyłane są z poprzez Pocztę Polską, za zaliczeniem pocztowym lub po dokonaniu przedpłaty ( zapłaty ) na rachunek bankowy o nr. 21 1090 1737 0000 0000 7201 0888.
 3. Koszt przesyłki wynosi w każde miejsce Polski od 10,50 zł do 80,50 zł w zależności od ciężaru przesyłki oraz jej wartości. Przy zamówieniach jednorazowych minimum 500,00 zł i ciężarze do 10kg oraz zapłacie za towar na konto (przedpłata) pokrywamy koszt przesyłki.
 4. Wysyłki dostarczane przez nas nie są dostarczane w soboty, niedziele i święta.

III Reklamacje i zwroty

 1. W przypadku gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwierania, należy w obecności osoby doręczającej przesyłkę sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru. Przyjęcie towaru w takiej sytuacji odbywa się wyłącznie na ryzyko kupującego.
 2. Jeżeli przesłany towar nie odpowiada Państwa oczekiwaniom, istnieje możliwość jego zwrotu bądź wymiany w ciągu pięciu dni od daty otrzymania towaru. Zwracany bądź wymieniany towar musi być nieużywany, czysty i kompletny.
 3. Towar wadliwy bądź uszkodzony fabrycznie podlega bezpłatnej wymianie na nowy, pod warunkiem zgłoszenia wad lub uszkodzeń terminie 5 dni od daty otrzymania towaru.
 4. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, koszty reklamacji (w tym przesyłki) pokrywa Klient.
 5. Przy wymianie towaru na inny model lub wielkość, koszty wymiany pokrywa Klient. Różnica w cenie zostanie uwzględniona (zwrot lub dopłata).
 6. Przy zwrocie towaru pieniądze zwracamy wyłącznie na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. Nie zwracamy kosztów przesyłek, wyłącznie równowartość towaru.

Adres wysyłki

PL-SAT
Os. Na Murawie 5
61-655 Poznań

z dopiskiem Zwrot/Reklamacja

IV Dane osobowe klientów

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. 1997 nr 133 po. 833) o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych naszej firmy. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na nasze potrzeby i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.
 2. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt: sklep@pol-sat.pl

V Płatności

 1. Klienci dokonujący zakupu w sklepie POL-SAT wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu kupującego.
 2. Standardowo wystawiany jest paragon, który jest dowodem zakupu.
 3. Klient jest zobowiązany w momencie dostawy sprawdzić, czy paragon jest dołączony do przesyłki.

Autoryzowany Punkt Sprzedaży:

Ferguson - odbiorniki telewizji satelitarnej

Autoryzowany Przedstawiciel Central Telefonicznych:

Autoryzowany Przedstawicial Central Telefonicznych: Platan

Autoryzowany Przedstawiciel Ekranów Projekcyjnych:

Autoryzowany Przedstawicial Ekranów Projekcyjnych: Avers